Výnimočné spoločenské akcie

Hľadáte miesto na svadbu, rodinnú či firemnú oslavu? Radi pre Vás zariadime nezabudnuteľné spoločenské akcie v príjemnom prostredí nášho hotela. Ponúkame Vám gastronomický zážitok na vysokej úrovni, zorganizujeme pre Vás ochutnávku vína s renomovaným somelierom alebo zábavný večerný program. U nás ste na správnom mieste a budete od nás odchádzať s príjemným pocitom dobre stráveného času. Tešíme sa na Vás!

IMG-20200624-WA0074
20171027_184929
IMG-20200624-WA0070
kongreska

Firemné školenia

Ponúkame priestory pre rôzne školenia, rokovania a semináre do 45 osôb s možnosťou ubytovania a stravovania. Ubytovanie je možné v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách. Zabezpečíme pre Vás  teambuildingové aktivity, zábavný večerný  program alebo Vám večer spríjemníme ochutnávkou vína s renomovaným somelierom. Počas školení Vám ponúkneme obed a občerstvenie formou coffebreaku.

Rodinné a firemné oslavy

Pripravíme pre Vás oslavy životných jubileí, krstín, významých udalostí v rodine , vianočné, firemné večierky, maturitné stretnutia, detské oslavy.

V prípade menšieho počtu ľudí  (do 15 osôb) a uzavretej spoločnosti Vám ponúkame náš salónik.

450629-PEZIF1-241
Newly married couple. Wedding day. Bouquet of the bride in the hands, the groom's embrace. Free space.

Svadby

Pomôžeme Vám pri príprave Vášho svadobného dňa v  našej reštaurácii a v  prípade potreby  sa  postaráme  o neopakovateľnú hudobnú produkciu a zábavný program.  Zabezpečíme ubytovanie pre Vašich  hostí.

Catering

Plánujete oslavu, posedenie alebo inú spoločenskú udalosť? Pripravíme Vám kompletné menu podľa Vašich požiadaviek. 

krstiny

Zarezervujte si priestor

Plánujete oslavu, svadbu alebo inú spoločenskú udalosť? Poraďte sa s nami.